המשחקים הטובים ביותר כמו Spider-Man שתוכלו לשחק במחשב

המשחקים הטובים ביותר כמו Spider-Man שתוכלו לשחק במחשב

נגני מחשבים ומעריצי ספיידי לא צריכים לדאוג, עם זאת: ישנם המון משחקי מחשב כמו ספיידרמן שיעניקו לכם טעימה מהמשחקים המנדנדים ברשת של Insomniac בפלטפורמה הביתית שלנו. לדוגמה, אנו בהחלט יכולים לראות שפע ממערכות הלחימה הקצביות של פיטר פרקר בסדרת גיבורי העל באטמן נושאי באטמן של רוקסטדי במשחקי ארקהאם. מה שכן, אם אינך מוכן להחליף מהציוד של ספיידי שלך עדיין, יש משחקי מחשב שאתה יכול לשחק ברגע זה הכוללים את הגיבור האהוב עליך, כמו Lego Marvel Super Heroes.

 

אנו אולי לא מנגנים את הגלגול האחרון ביותר של משחקי הווידיאו של ספיידרמן, אבל אנחנו כאן כדי לעזור לך למצוא את הדבר הטוב הבא. הנה המשחקים הטובים ביותר כמו ספיידרמן כדי להגביל את חושי הספיידי שלך.

 

SUNSET OVERDRIVE

 

אחד הערעורים המרכזיים של כל משחק ספיידרמן הוא התחושה של נפילה בשמיים במהירות גבוהה. לשם כך, יהיה זה נדרש מאיתנו שלא לכלול את Sunset Overdrive ברשימה זו – משחק גרוע שרואה את המפתחים Insomniac את מושלמת האוויר שלהם. במשחק הרפתקאות אקשן זוהר זה, תמצאו את עצמכם בנעלי הזוהר של עובד FizzCo מול גל מוטנטים שנדבק במשקה האנרגיה של החברה Overcharge Delirium XT. לפחות זה טעים יותר מאשר שננשך על ידי עכביש.

 

BATMAN: ARKHAM CITY

 

אם אתה מחפש משחקים כמו ספיידרמן, סדרת באטמן ארקהם צריכה להיות נמל השיחה הראשון שלך. באטמן: ארקהאם אסילום בעט את הטרילוגיה והפך את משחקי גיבורי העל למגניבים עוד יותר ב -2009, אבל זה סרט ההמשך שמזכיר את הרמפה האחרונה של פיטר פארקר.

 

הסיבה לכך היא ש Arkham City מתרחשת בעולם פתוח, עיר, יותר מאשר בית המקלט המרותק, אך עדיין מפורט בצורה יוצאת דופן, עבור המטורפים הפליליים. אתה יכול ליהנות מאוד עם החלקה סביב זה, להפעיל את הוו המתמודד כדי להחזיר את הגובה שאתה מאבד ואז להקפיץ פושעים תמימים מלמעלה. לעטלפים יש גם שווה ערך משלו של ספיידיי סנס, והוא טוב באותה מידה – אם לא טוב יותר – מספיידי בכל מה שקשור לגלישה של שילובים של אגרופים, חסימות ומונים.

 

PROTOTYPE

 

הערעור העיקרי של ספיידרמן של מארוול הוא איך אתה מסתובב. הרבה מאותו דבר לגבי אב-טיפוס. במקום פיטר פרקר אתה משחק כמו אלכס מרסר – אדם מצוברח בהחלט שמתעורר בלי שום זיכרון כיצד רכש את יכולותיו העיצוביות החזקות. ממלחמה לתנועה מרסר מתהדר ברשימת מהלכים כל עוד זו של ספיידרמן, כשהוא מריץ אנכית גורדי שחקים ומדלג מהם בנטישה לא פחות פזיזה.