5 דרכים למצוא את הדילים הטובים ביותר באינטרנט

5 דרכים למצוא את הדילים הטובים ביותר באינטרנט

 

  1. רשתות חברתיות

כדאי לעקוב אחר החנויות והמותגים המועדפים עליכם ברשתות החברתיות. מותגים רבים יכריזו על מכירות פלאש מיוחדות לחסידי המדיה החברתית שלהם, וחלקם אף מציעים קודי משלוח בחינם. אם אתה באמת אוהב חנות או מותג מסוים, עקוב אחריהם ברשתות החברתיות ונצל את היותך בלופ.

 

אבל דריכה בזהירות כאן. לפעמים, מעקב אחר המועדפים שלכם ברשתות החברתיות יכול לפתות אתכם ברכישות דחפים גדולות, אז שימו לב!

 

  1. עקוב אחר צניחת מחירים ומכירות

האם ידעת שיש אפליקציות העוקבות אחר ירידות מחירים עבורך? גם Lyst וגם Droplist (תכונה של Honey) הם כמו רשימות שמירה ומאוחרות. עדיין יותר טוב? הם יתריעו ברגע שהמחיר יורד על פריט ששמת עליו עין. אתה יכול אפילו לקנות לפי סוג הדבר שאתה מחפש או לקנות לפי מותג.

 

האם אתה קונה נלהב באמזון? תן ל- CamelCamelCamel לעקוב אחר מחירים בשבילך. או שתמיד תוכל להוסיף משהו כמו PriceBlink למחשב השולחני שלך. כשאתה עושה קניות באינטרנט, PriceBlink יראה לך כמה עולה הפריט שאתה רוצה במספר חנויות. כך תוכלו להשוות מחירים במאמץ מועט.

 

  1. קנה באינטרנט ואיסוף בחנות

כיצד נמנעים מתשלום דמי המשלוח המקוממים האלה (ועדיין משיגים את ההנחה המקוונת בלבד)? פָּשׁוּט. שלחו אותו לחנות. אולי אפילו תוכל לאסוף את הפריט באותו יום שבו אתה מזמין אותו – לדבר על נוח.

 

  1. קבל את ההחזר

בואו נהיה כנים: התאמת מחירים היא דבר יפה. ומקבלים החזר של ההפרש? אפילו יותר טוב! אבל זה יכול להיות כאב לקפוץ דרך החישוקים האלה. קודם כל, אתה צריך לשים לב שמחיר הפריט ירד. ואז למעשה אתה צריך ללכת לחנות באופן אישי כדי לתבוע את השידוך – צולע.

 

אז למה לא לתת לרובוטים להיות המתווך? ארני יעבור על הקבלות באימייל שלך ויעקוב אחר מה שרכשת. אם המחיר יירד, הם ידאגו להגיש עבורך את התאמת המחיר ותוכל לשמור על החיסכון! כמה גדול זה? אך זכור – מכיוון שהוא מצורף לדוא"ל שלך, ארני פועלת רק לרכישות מקוונות.

 

אם אתה מרגיש קצת לא נוח עם מתן גישה לדוא"ל שלך, אנחנו לגמרי מקבלים את זה. פשוט עשו כל מה שגורם לכם להרגיש בנוח.

 

  1. משא ומתן על המחיר

רגע, איך מנהלים משא ומתן על מחירים באינטרנט כשאין בן אדם בצד השני? הרשו לנו להציג בפניכם את PriceWaiter – מכונת ההתמקחות האישית של הקונה המקוון שעובדת עם קמעונאים מקוונים ידועים. התקן את הפלאגין הזה בדפדפן שלך וקנה כרגיל. PriceWaiter יצוץ וייתן לך אפשרות להציע הצעה על הפריט.

 

זכור שבעוד שזה כלי נהדר, זה יכול להיות די סלקטיבי לגבי אילו פריטים ומותגים הוא עובד. וכדאי לשים לב שהתוסף עצמו מעט איטי – אך הסבלנות שלך עשויה פשוט להשתלם. הקלד את מה שאתה רוצה לשלם ואז שב ונחכה. בדרך כלל תדע אם ההצעה שלך נדחתה, התקבלה או נגשת תוך 24 שעות.

לדעתי קוד מבצע לבוקינג לא זמין בכלי זה.

אתר https://hoteldeal.co.il/ ריכז עבורכם את המידע.