מדריך למתחילים לשימוש בקופונים

מדריך למתחילים לשימוש בקופונים

אשתי ואני משתמשים בקופונים פעילים במשך שנים ואנחנו חוסכים באופן קבוע מעל 25 אחוז מהעלות הכוללת של הוצאות המכולת השבועיות שלנו למשפחה באמצעות קופונים.

 

הידיעה היכן למצוא קופונים וכיצד לארגן ולהשתמש בהם, להחליף ולסחור עם אחרים, ואסטרטגיות רבות אחרות יכולות לעשות הבדל עצום בהוצאות.

 

להטוטנות בתקציב יכולה להיות קשה מאוד, במיוחד בתקופות המאתגרות האלה למשק, ולכן חשבתי שארכיב את המדריך הזה.

 

לא תהפוך למומחה מקריאתו, אבל זה ייתן לך את העצמות החשופות של איך ניתן לקופון ומקווה שתחסוך הרבה כסף.

 

איפה אתה מוצא קופונים?

קודם כל אתה צריך לדעת היכן למצוא קופונים. מקום טוב להתחיל בו הוא עם עיתונים ומגזינים – במקרים רבים, אתה יכול להשיג אותם בחינם וניתן לשלוח אותם בדואר.

 

ישנם אתרי אינטרנט שונים בהם תוכלו למצוא קופונים ברשת (כמו https://nau.co.il/, ו- https://promocode1.com/), בנוסף תוכלו לראות הצעות קופונים באתרי מדיה חברתית כמו פייסבוק וטוויטר.

 

תצוגות בחנות המועדפת עליכם הן עוד מקום טוב למצוא קופונים; לעתים קרובות תמצאו אותם מוצגים ליד הכניסה / היציאה לחנות.

 

אתה יכול להירשם עם כמה יצרנים, או לכתוב להם, והם ישלחו לך קופונים בחינם עבור המוצרים שלהם.

 

מוצרים שנרכשו הם מקור נוסף לקופונים; לעתים קרובות הם לובשים את הצורה של "קנה את זה ותקבל הנחה של $ 1 על הרכישה הבאה שלך", או כל דבר אחר.

 

מדוע כדאי לך להחליף קופונים

אל דאגה אם תרכוש המון קופונים למוצרים שאינך מעוניין בהם – עדיין כדאי לשמור, מכיוון שאתה עשוי לגלות שכדאי לך להסתבך עם קופונים למסחר.

 

קופונים למסחר בעצם כוללים קישור לקופונים אחרים והחלפת קופונים שאינך מעוניין בתמורה לכאלה שאתה עושה – למשל, ייתכן שלא תצטרך קופון IHERB, אלא תידרש קופונים לדגני בוקר, תוכל להחליף את קופון זה בקופון אחר.

 

בדרך כלל תוכלו למצוא קופונים אחרים באמצעות פורומים מקוונים ולהסכים לשלוח קופונים זה לזה. (כל קופונים רזרביים שאינך זקוק להם ואינך יכול להחליף ניתן לשלוח כדי לעזור למשפחות צבאיות).