מה לארוז לחופשה הרומנטית שלכם

מה לארוז לחופשה הרומנטית שלכם

האם יש משהו טוב יותר מאשר לצאת לחופשה? השמש, הים, החול, האוכל. חברו את כל הדברים הללו יחד ואתם בטוח בדרך לטיול שתזכרו אותו תמיד. כמובן, להחליט מה לארוז יכול להיות סיוט לפני שהגעתם בכלל ליעד שלכם, במיוחד אם אתם מתכננים לקחת איתכם כמה מצעצועי המין שלכם.

 

בין אם זה קונדומים, חומרי סיכה או אביזרי מין למבוגרים, ישנם כללים מסוימים שעליכם לעקוב אחריהם כדי להימנע ממזוודה מביכה בשדה התעופה או במסוף המעבורת. עם בדיקות מזוודות מחמירות יותר ויותר ומגבלת משקל, עצם העלייה למטוס יכולה להיות חוויה מלחיצה.

 

ריכזנו עבורכם עצות מועילות לגבי מה אתם צריכים לזכור לקחת אם אתם חושבים לצאת חופשה רומנטית. חופשת סקס, הנה אתם באים!

 

עדיף לבדוק קודם כמה טיפים לאריזה כדי להפיק את המרב משטח האחסון המוגבל שלכם. אחרי הכל, אם אתם עולים למטוס, סביר להניח שתקבלו אישור למזוודות בין 15 ק"ג ל 22 ק"ג והמקום נעלם מהר מאוד עם פריטים כמו נעליים וקוסמטיקה.

 

  • היו חסרי רחמים: יש לכם מקום כה מוגבל, שעדיף לארוז רק כמה פריטים חיוניים לאורך כל הטיול. בין אם אתם הולכים לשחות, לטייל או לבלות ימים על חוף הים, פשוט ארזו את מה שאתם מרגישים שנחוץ לכם במקום לצאת החוצה.
  • השקיעו במזוודה שלכם: גדול יותר לא תמיד אומר טוב יותר, וזה בהחלט תקף גם למזוודות. הדבר הכי טוב שאתם יכולים לעשות זה להשקיע במזוודה או בתיק קל. זה אולי נראה מגוחך, אבל אתם צריכים לחסוך כמה שיותר מאותם קילוגרמים יקרים.
  • לבשו עליכם את הבגדים הכבדים שלכם: כן, שמעתם נכון. אם אתם לובשים את הכבדים שבבגדיכם במטוס, תחסכו משקל במטען שלכם. כלומר, תוכלו לקחת איתכם את הדברים שחשבתם שאולי תצטרכו להשאיר בבית.
  • זכרו את הדברים הבסיסיים: אתם יודעים על מה אנחנו מדברים: דרכון, מסמכי ביטוח נסיעות, כרטיסי עלייה למטוס, טלפון נייד, תיעוד של מקום לינה וכמובן, מטבע זר.

האם אתם יכולים להביא קונדומים למטוס?

התשובה הקצרה היא כן, וזה לא רק במטוסים. ניתן לקחת קונדומים במעבורות, באוטובוסים או בכל אמצעי תחבורה אחר שאתם זקוקים לו כדי להגיע ליעדכם. בנסיעות אוויריות, אין שום דבר רע בלקחת קונדומים גם במזוודות המסומנות, וגם אין צורך להתבייש. חשוב לזכור עם זאת שיש לאחסן אותם בצורה נכונה כדי לשמור על יעילותם.

 

מהבחינה הזו, המטען במטוס יכול להיות מושפע מהטמפרטורה במהלך טיסה ארוכת טווח, אז אם אתם יכולים, שמרו אותם במזוודת היד שלכם במקום שיש פחות סיכוי שיהיה שינוי כה קיצוני בטמפרטורה לאורך כל הנסיעה שלכם.

 

בין אם זה קונדומים, חומרי סיכה או צעצועי מין, ישנם כללים מסוימים שעליכם לעקוב אחריהם כדי להימנע ממזוודה מביכה בשדה התעופה או במסוף המעבורת.

האם אתם יכולים לקחת את חומרי הסיכה איתכם?

כן. אם אתם מעוניינים לקחת חומרי סיכה במזוודות היד שלכם, זכרו כי עקב חוקים נגד טרור, אינכם יכולים להביא איתכם נוזלים בנפח מעל 100 מ"ל.

 

ישנם חומרי סיכה שנועדו במיוחד לאריזה עבור חופשות, מבלי לגרום לעיכובים בשדה התעופה או לשיחות מביכות עם גורמי הביטחון.

 

כדאי לזכור עם זאת שלמזוודה הראשית שלכם אין מגבלות כאלה ואתם יכולים לקחת איתכם בקבוקי חומר סיכה גדולים יותר במזוודות האלה. הנוסעים מסוגלים לקחת עד 10 בקבוקי נוזלים במזוודות היד.

האם אתם יכולים לקחת צעצועי מין למטוס?

בין אם ברצונכם לקחת איתכם ויברטור במזוודות בדוקות או צעצוע מין דיסקרטי, יש כמה נקודות שאתם צריכים לוודא שהתייחסת אליהן. בסופו של יום, כולנו בני אדם, ודחפים מיניים מגיעים אלינו בתקופות הכי לא מתאימות; כולל בחופשה.

 

הכלל הוא שכל עוד אתם יכולים להפעיל את המכשיר בהנחיית גורם ביטחון בשדה התעופה, תוכלו לקחת אותו איתכם לטיסה. אם אינכם יכולים להוכיח כי צעצוע המין אינו מזיק, אנשי הביטחון יכולים להוציאו מהמזוודה שלכם ולהשמידו. שוב, עקב המלחמה בטרור.

 

התשובה לכך היא לשמור את כל הפריטים האינטימיים בתוך המזוודה הגדולה, בשקית ניילון שקופה במידת האפשר. זה לא רק היגייני יותר, אבל במקרה של חיפוש אקראי בשקיות, זה חוסך מהמכס את הטיפול בכל צעצועי המין שלכם.

 

לבסוף, שימו לב לכל החוקים או המגבלות במדינה שאליה אתם נוסעים. בהודו, ערב הסעודית ואיחוד האמירויות, צעצועי מין אינם חוקיים, בעוד שבאזורים רבים אחרים בעולם כולל חלקים מאפריקה ואסיה, נטייה הומוסקסואלית אינה חוקית. זכרו את הדברים האלה בעת הזמנת הטיול שלכם.

סקס בחופשה

אז הגעתם ליעד; מזג האוויר נפלא, והמלון או הווילה שלכם הם כל מה שיכולתם לחלום עליהם. אם זוהי החופשה הראשונה שלכם יחד, מצב הרוח יוביל אתכם למקום של אהבה בשלב כלשהו במהלך הטיול שלכם, אם אתם מבינים את הכוונה שלנו.

 

ההתרגשות מלהיות במקום חדש מביאה עמה גם כמה אפשרויות שונות. בין אם אתם רוצים לתבל את העניינים בסקס במלון או במקלחת, זה יכול להיות מרגש מאוד, במיוחד בשלבים המוקדמים של מערכת היחסים.

 

הקפידו על הכללים הנוגעים להפגנות חיבה ציבורית במדינת היעד שלכם. עשו סקס בחדר המלון שלכם, זו הדרך הבטוחה לשמור על עצמכם. רק שימו לב לכך שקירות המלון דקים להחריד!