טיפים להתקנת גדר בצורה נכונה

טיפים להתקנת גדר בצורה נכונה

גדר יכולה להיות דרך נהדרת לייפות את הנכס שלך, לקבל קצת פרטיות נחוצה בחצר האחורית, להוסיף שכבת אבטחה נוספת לנכס שלך, או אפילו סתם כדי לתת לבני משפחתך הפרוותיים מקום להתרוצץ. לא משנה מה הסיבה שלכם לבניית גדר, אתם עשויים לחשוב שכל שעליכם לעשות הוא לבחור את הסגנון והמיקום ולהתקשר לחברת הגדר הנכונה. עם זאת, ייתכן שתרצה לחשוב שוב מכיוון שיש כמה כללים פשוטים אך לא כתובים בכל הנוגע להתנהגות גדר נכונה שתמנע בעיות עם שכניך, אגודת בעלי בתים והעיר או העיירה בה אתה גר. בעזרת מדריך פשוט זה תוכל להיות בטוח שאתה שומר על הקהילה שלך מאושרת בזמן שאתה גם מתחדש בגדר חדשה ויפה. המשך לקרוא כדי לגלות את העצות המועדפות עלינו לכללי נימוס נכונים של הגדר.

 

בדוק כללים ותקנות

לפני בניית גדר הקפידו לבדוק עם התקנות והתקנות המקומיות. לעתים קרובות, לעיר או לעיר בה אתה גר יהיו מגבלות על הסגנון, הסוג או אפילו צבע הגדר שתבחר. זה יכול לכלול גם גובה מינימלי או מקסימלי. לדוגמא, תקנות רבות מאפשרות לא יותר מגדר פרטיות בגודל של מטר וחצי בחצר האחורית ולא יותר מארבעה מטרים בחצר הקדמית. זה יכול להיות מסובך עוד יותר אם אתה נמצא במגרש פינתי כדי למנוע נהגים מסנוורים העוברים בשכונה שלך. אז הקפד לבדוק עם התקנות המקומיות שלך כדי למנוע טעויות יקרות. בנוסף, אם אתה חלק מאגודת בעלי בתים (HOA), תרצה לבדוק גם את הכללים שלהם. פעמים רבות ל- HOA יהיו חוקים ספציפיים הקובעים כיצד הבית והרכוש צריכים להיראות. בדיקה איתם תחילה יכולה לעזור לך להימנע מכאבי ראש מעצבנים בהמשך הדרך.

 

בדוק את קווי הנכסים שלך

יחד עם הערך הקודם, זה מה שאנחנו מכנים חובה לעשות בכל הנוגע לגינוני גדר. מושג טוב היכן מסתיים הנכס והתחלת שכניכם אינו מספיק טוב. זה לא חוקי לבנות גדר על אדמות שאינך בבעלותך ושכן שלך יכול להסיר אותה בכוח ולעלות לך זמן וכסף. עיין במשטח הנכסים שלך כדי לקבוע בדיוק היכן נופלים קווי הנכס שלך. אם איבדת מסמך זה לפעמים אתה יכול לקבל מסמך חדש ממשרד התכנון בעיר בחינם. אפשרות נוספת היא להעסיק צוות סקר שיקבע את קווי הנכסים המדויקים. להיות בטוח שהגדר שלך בנויה על הנכס שלך היא אחת הדרכים הטובות ביותר לשמור על שמך ועל שכניך. זה גם יהיה בטוח יחסוך לכם את העלות והטרחה של בניית הגדר בעתיד.

 

דבר עם שכניך

בניית גדר מבלי לבדוק קודם עם שכניך יכולה להיחשב בצורה לא יפה. זה תמיד רעיון טוב ליידע את השכנים שלך על התוכניות שלך להתקנת גדר לפני שאתה עושה זאת בפועל. כבונוס, הם אולי היו מעוניינים לעשות את אותו הדבר וייתכן שהם מוכנים לשתף פעולה בנושא מיקום, סגנון וצבע. זה יכול להיות נהדר מכיוון שהוא עשוי לחסוך לך כסף על ידי פיצול העלות של התקנת גדר אשר לעתים קרובות יכולה להיות יקרה. חברות גדר מסוימות יציעו לעיתים קרובות הנחות למספר מטרים המורידים את העלות, לכן הקפד לבדוק תחילה עם שכניך. כמובן, שלב זה הוא אופציונלי לחלוטין, אך מומלץ לשמור על קשר טוב עם אלה שחיים כל כך קרוב.

 

למידע נוסף ניתן להיכנס לאתר של חברת גוטליב שערים וגדרות.