משחקי וידאו בלתי נשכחים חדשניים בשנת 2020

משחקי וידאו בלתי נשכחים חדשניים בשנת 2020

משחקי וידאו התפתחו ממש מאז ימי סגה ונינטנדו בראשית שנות התשעים. יש כל כך הרבה טכנולוגיות לא יאומנות שתופסות את תשומת ליבו של המשתמש ומספקות חוויה ענקית שבעבר נחשבה כבלתי אפשרית. בעוד שבדקנו כיצד המשחקים השתנו עם הזמן, הענף משתנה במהירות ופיתוחים חדשים מתרחשים כל הזמן. אפילו משחקי VR ו- AR התפתחו. לדוגמא, שפת גוף שימשה להעצמת תווים וירטואליים.

 

התעשייה הצליחה לחדד טכנולוגיות קיימות וליישם גם טכנולוגיות חדשות. עם כל זה בחשבון, בואו נסתכל על טכנולוגיות מתפתחות במשחקים בשנת 2020.

 

  1. זיהוי קולי ופנים

שליטה קולית נהדרת אם אינך אוהב להשתמש בג'ויסטיק או בחומרה אחרת שמעורבת במשחקים. בעוד ששליטה קולית קיימת כבר לא מעט זמן, הגענו לנקודה בה מחשבים מתקדמים מספיק כדי לזהות ולהבין את ההוראות מבני אדם במדויק. זכור שאתה יכול לעשות יותר עם שליטה קולית מאשר פשוט להפעיל או לכבות את המכשיר. אתה יכול לבצע פקודות מתקדמות הכוללות אינטראקציה עם גיימרים אחרים במדיה החברתית, לשחק משהו מהספרייה הדיגיטלית שלך, לבצע חיפוש בגוגל ועוד ועוד.

 

  1. בקרת מחוות

אם אתה נהנה ממשחקי וידאו אך לא הרגשת בנוח להשתמש בבקר, אתה במזל בגלל התפתחות שליטה במחוות. כעת תוכלו להשתמש בתנועות גוף טבעיות כדי לשלוט בדמויות במשחק, מכיוון שמצלמת התלת ממד תעקוב אחר כל התנועות שלכם. אם אתה תוהה אם תבחין במחוות יד קטנות או לא, שקול את הדברים הבאים: המצלמה מניחה 22 נקודות על כל יד ומפקחת על כל אחת מהן. בדרך זו היא תוכל לזהות אפילו את התנועות העדינות ביותר.

 

  1. גרפיקה תלת מימדית מציאותית ותצוגות HD

דיון בנושא משחקי חדשנות לא היה מושלם בלי לדבר על הגרפיקה. ההתקדמות החדשה כוללת עולמות שניתנו במלואה ומרקמים אולטרה-ריאליסטיים. למעשה, המשחק יהיה כל כך מציאותי שהוא ירגיש כאילו אתה במשחק עצמו.

 

בעוד שגרפיקה תלת ממדית נהדרת והכול, אתה צריך משהו שתוכל לשחק בו. כאן אתה צריך לחפש התקדמויות חדשות כמו משחקי 4K ואפילו 8K בפלייסטיישן 5 הקרוב. תצוגת hi-def חדשה זו תגרום ל- 1080p להיראות כמו היסטוריה עתיקה. עם זאת, כדי ליהנות מתצוגת 4K, תזדקק לטלוויזיה או למחשב התומכים בטכנולוגיה זו. אף שבעבר מחשבים וטלוויזיות כאלה עלו אלפי דולרים, המחירים ירדו בהתמדה וכעת הם הרבה יותר נוחים.

 

  1. משחקים לבישים

צרכנים אוהבים טכנולוגיה לבישה כמו שעונים חכמים, משקפיים ורבים אחרים בגלל הניידות והחופש שהם מציעים. כעת תוכלו ליהנות מאותה רמת נוחות גם במשחקים. תוכלו לשחק את המשחק המועדף עליכם בטכנולוגיה לבישה מכיוון שהם יהפכו לשלוחות של קונסולות משחקי הווידאו שאתם מכירים ואוהבים.