הפק את המרב מתקציב קטן: טכניקות הפקת וידאו חסכוניות

הפק את המרב מתקציב קטן: טכניקות הפקת וידאו חסכוניות

אחד הדברים המדהימים ביצירת סרטים מודרניים הוא כמה זה משתלם. בעבר, רק למותגי ענק היה תקציב להכין פרסומות טלוויזיה ופרסומות למגוון רחב של קהלים. עם הורדת המחירים של ציוד ליצירת סרטים ועליית המדיה החברתית, ניתן כעת לערוך פרומואים זולים ומשפיעים כדי להפיץ את הבשורה על המוצר או השירות של החברה שלך.

 

אחת ההתמחויות שלנו היא עמידה בתקציב הלקוח שלנו, והפקת תוכן העולה על ציפיותיהם. ריכזנו עבורכם רשימה של טיפים וטכניקות שיעזרו לכם להפיק את המרב מתקציב קטן. 

 

ייצור מקדים

אחת ההצעות המובילות שלנו עם ביצוע כל ספירת פני היא לתכנן מראש. החשוב ביותר מבין השלבים הללו הוא קיום פגישה לפני ההפקה. (לפחות אחד!) אנו ממליצים להכנס את ראשי המחלקות כך שכולם יוכלו לשאול ולענות על שאלות בצורה עגולה. זה יבטיח שכולם יהיו באותו דף, וגם יחסוך למפיק (שהוא בדרך כלל איש הקשר) זמן ייצור רב.

 

המלצה נוספת להפקה מוקדמת היא לקבל שיחת שיחה. זהו מסמך פשוט שיכול לחסוך לך כאב ראש רב ביום. העוזר הראשון של הבמאי הוא זה שמטפל בכך, אם כי אם אתה עובד כצוות שלד, מנהל ההפקה או המפיק יכולים גם ליצור אחד כזה. כל מערכי הצילום צריכים להיות רשומים בלוח הזמנים לצילום עבור כל ראש מחלקה.

 

טיפ נוסף הוא לקיים פגישה קצרה מאוד לפני הצילום. תדרוך את כולם לפני כן וודא שכל השאלות נענות. זה יחסוך לך זמן בהגדרה ויבטיח שלא יהיו תערובות הגדרה במהלך צילום הוידאו.

 

ציוד 

זו אחריות שתוטל על מנהל הצילום. אנו ממליצים להשכיר רק את הציוד הדרוש לך לחלוטין. כן, זה יכול להיות 'מגניב' שיש ג'יב על דולי, אבל האם אתה באמת צריך את זה כדי להשיג את הסגנון שהלקוח שלך מחפש? על ידי הזמנת הציוד הדרוש לכם בלבד אתם חוסכים כסף פי כמה. ראשית, על השכרת ציוד. שנית, על הובלת ציוד (נדבר על זה עוד שנייה). שלישית, בצוות – ייתכן שתצטרך להעסיק אנשים נוספים עבור ערכות כמו מזל"טים, דולרים או ג'יפים.

 

זכור ששכירת נהג ייצור עם טנדר יכולה להיות זולה יותר מאשר העסקת טנדר ונהג בנפרד.

 

בנוסף לדף השיחות, דאג להרכיב צו תנועה להובלת הציוד ולצוות המעורב. זה יכול להיות פשוט כמו כתובות מיקום לאיסוף והורדה, והוראות כיצד להגיע. זה הופך קל יותר על ידי GPS ומפות גוגל בסמארטפונים, אבל זה גם לא יכול להזיק להזמין מקומי שמכיר את האזור.