מפתחים מגיבים לתלונות על משחק המחשב של Horizon Zero Dawn

מפתחים מגיבים לתלונות על משחק המחשב של Horizon Zero Dawn

בעוד ששרת המחשב האישי של Horizon Zero Dawn התמודד מצוין עבור עורך החומרה הבכיר שלנו ג'ייקוב רידלי, הסוקר שלנו דייב מיקהלהם חווה מסגרות מגמגמות ולא עקביות. כפי שציין ג'ייקוב, "אנו בטוחים לשמוע על כל סוגיות טכניות בהיקף נרחב יותר ברגע ששערי השיטפון הפתגמיים יהיו פתוחים."

 

עכשיו הם, ובוודאי שיש לנו ביקורות המשתמשים של Steam עבור Horizon Zero Dawn יושבים כרגע ב"מעורב ", עם תלונות על קריסת השרתים הנפוצים ביותר ואחרים שאומרים דברים כמו" ביצועים זה דבר נורא "ו-" אוהב את המשחק אבל האדם הוא יציאת המחשב רע ".

 

המפתחים גרילה פרסמו הצהרה בנוגע לתלונות אלו, ואמרו כי "אנו חוקרים את הדוחות שלך בראש סדר העדיפויות שלנו." הם ממשיכים ואומרים, "אנו מעריכים את מי שכבר לקח את הזמן לדווח על הנושאים שלהם ב- Steam, Reddit או דרך האתר שלנו. אם אתה עדיין נתקל בקריסות או באגים, המשך להשתמש בשטחים האלה, או התייחס אל שלנו שאלות נפוצות אם אינך בטוח כיצד להמשיך. הדוחות שלך היו וכבר היו מועילים להפליא עבור הצוותים שלנו. "

 

בהתרשמותו העלה ג'ייקוב את שחרור המחשבים האדומים Red Dead Redemption 2, שנראה כעת כהשוואה נאותה. כפי שכתב, "מחשב אחד יעבוד מצוין, מחשב אחר עם אותם רכיבים יתפרק למראה המשחק. התרופה היחידה שלי באותה תקופה, לאחר בדיקה של יום אחד, הייתה לבנות מחשב חדש לחלוטין עם מותג SSD חדש והתחל מחדש. הנה מקווה לשום דבר דרסטי מדי מדי. "

 

ג'ודי הוא הבחור הזה שינסה לשכנע אותך לשחק איזה משחק אינדי שמעולם לא שמעת עליו עם שם כמו Extreme Meatpunks Forever. הוא גם נמצא במסע נידון לשחק בכל משחק של Warhammer.