אמזון משנה את שם Twitch Prime ל- Prime Gaming

אמזון משנה את שם Twitch Prime ל- Prime Gaming

Twitch Prime כבר לא: אמזון הודיעה היום כי חבילת ה- Twitch הפרימית שלה תיקרא כעת כ- Prime Gaming, עם כל אותם היתרונות של Twitch Prime, אך עם מיתוג ברור יותר – אמזון.

 

אם תעבור אל gaming.amazon.com ותשווה אותו ל- twitch.amazon.com (כל עוד כתובת האתר הזו עדיין פעילה), תבחין ששני העמודים זהים כמעט לחלוטין. הסיבה לכך היא שמלבד השם, שום דבר לא השתנה בפועל: Prime Gaming כלול באמזון פריים, הוא עדיין מציע משחקים בחינם ושלל בתוך המשחק מדי חודש, כמו גם את המנוי החודשי לערוץ Twitch, תגיות וצ'אט. אבל השם מתיישר עכשיו טוב יותר עם שירותי אמזון אחרים, כמו פריים וידיאו ופרידינג.

 

מלבד יישור המיתוג, השם החדש יכול לשקף גם התמקדות רבה יותר במשחקים באמזון. סמנכ"ל משחקי אמזון, מייק פרציני, אמר כאשר אמזון רכשה את טוויץ 'בשנת 2014. "ואנחנו עומדים להיות בתחום מכשירי המכשירים, עלינו לחשוב קשה על משחקים. מה כל כך מעניין בטוויץ 'בשבילנו. לטוויץ' יש את אותה נקודת מבט. הם חושבים לטווח הרחוק. "

 

אבל בעוד טוויץ 'נותר מאוד מרוכז במשחקים, זה לא רק משחקים: קטגוריות אחרות בפלטפורמה כולל מופעי Talk ו- Podcasts, Art, ASMR ו- "Just Chatting", שכמעט 300,000 איש צופים בהם כעת. זה בהחלט משחק צמוד, אבל זה לא משחק גרידא, ויכול להיות שאמזון רוצה לסמן את פריים גיימינג כדבר שהוא יותר מטוויץ ', ולחזק את המחויבות שלה למשחקי וידיאו – או שמרגיש שהיא צריכה, בהתחשב בהריסות שהיו כור היתוך ההשקה והעיכובים המרובים בעולם החדש.

 

פריים גיימינג כלול באמזון פריים, מה שאומר שלצד כל משחקי המשחק והטוויץ 'תקבלו משלוח חינם גם על מוצרים זכאים מאמזון, וגישה ל- Prime Video, Prime Music וכל מיני ספרים אלקטרוניים ומגזינים דיגיטליים. ההסכם עומד על 13 $ לחודש (AU $ 7) או 120 $ לשנה (59 $ AU), עם ניסיון חינם של חודש.

 

אנדי מכסה את ההתרחשויות היומיומיות בעולם הגדול והרחב של משחקי מחשב – הדברים שאנו מכנים "חדשות". בשעות החופשה שלו, הוא מאחל לו שיהיה לו זמן לשחק במערכות ה- RPG הנמשכות 80 שעות ואת הסימסים הענפים שהוא אהב כל כך.