5 מבנים יפים למילוי שטח ריק בחצר

5 מבנים יפים למילוי שטח ריק בחצר

זה יכול להיות קשה למצוא דרכים למלא את כל החצר האחורית שלכם בדברים שמסבים לכם הנאה, אז הנה חמש דרכים שונות שבהן תוכלו לעדכן את השטח החשוף ולהוסיף פונקציונליות וכיף! חצרות אחוריות יכולות להיות מקום מפגש יפה למשפחה ולחברים. הוספת פרגולה יכולה לעצב את גבולות נווה המדבר שלכם בחוץ. התחילו עם אחת מהאפשרויות הללו כדי ליצור באמת את החצר האחורית שאתם מחכים להגיע אליה בסוף השבוע.

גינת גשם (ביופילטר)

אם אתם גרים באזור עירוני יותר, ניקוז הגשם יכול להיות בעייתי. על ידי הוספת בור קטן ועמוק באדמה תוכלו לאפשר למי הסערה להיספג בקרקע ולחזור למחזור המים. לא רק שאתם עוזרים להפחית את זיהום המים ומונעים הצפות וסחף, אלא אתם גם יכולים להוסיף יופי לאזור שמסביב עם צמחים. מבנים בחצר האחורית כמו גינת הגשם שלכם יכולים להפוך למקום יפה להירגע בו ולהחזיר לאדמה על ידי שתילה. שתילת צמחייה מקומית תהיה עמידה יותר לאדמה הייחודית של אזורכם וכן תקדם צמיחה של מינים לא פולשניים.

בריכת שחייה

אולי בריכה מרתיעה אתכם, כי בכל זאת זו יכולה להיות משימה ענקית לקחת על עצמכם לבנות אותה, במיוחד אם מיד עולה בראשכם מגרש אולימפי ענק כשאתם חושבים על זה. עם זאת, הרבה בריכות מגיעות במגוון גדלים ויש כמה בריכות קטנות ויפות בשוק שאולי לא דורשות כל כך הרבה תחזוקה. בריכות מגיעות עם רשימה שלמה של מטלות כגון ויסות טמפרטורת מים, רמות PH וסינון, אך שום דבר אינו קשה מדי כשחושבים על טבילה במים קרירים ביום קיץ חם.

ציוד משחקים

אם יש לכם ילדים, ערכת נדנדה עם מגלשה יכולה להיראות קלאסית תוך הוספת ערך למכירת הבית אם היא מותקנת כהלכה. שוב, יש מגוון רחב של סגנונות שונים של ציוד לבחירה, אז עשו את המחקר שלכם ומצאו סטים שמתאימים לבית שלכם ולמשפחתכם.

משחקי דשא

יש המון משחקי דשא מהנים כמו כדורגל, בייסבול, טניס ועוד. את המשחקים אפשר לאחסן במקום מסודר וכך הם יכולים להישאר בחוץ ולא לגרום לעומס בביתכם.

פרגולה עם מרצפות

מתקנים יפים אלה יכולים להפוך למוקד מיידי. השתמשו בפרגולות אלומיניום כאזור למנוחה ואירוח. יש גם אינסוף אפשרויות סגנון, כך שלא משנה מה טעמכם, תמיד תמצאו אחת שתשתלב אצלכם יפה.

 

צאו לטייל בחצר שלכם והתחילו עם תוכנית חדשה עוד היום. אילו מבני חוץ יתאימו ביותר לחצר שלכם?

 

לפרטים נוספים ניתן להיכנס לאתר https://solaris-ltd.co.il/